معرفی ماهیندرا TUV300 با یک بسته ارتقایی جدید
۲۱ام تیر ۱۳۹۷ سرگرمی

ماهیندرا مجموعه ای از لوازم جانبی و آپشن های سفارشی سازی را برای خودروهای خود ارائه می دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرخودرو، جدیدترین محصول در این طیف، بسته ارتقایی Superstyler ماهیندرا TUV300 است که در تصویر منتشر شده در رسانه های اجتماعی معرفی شده است.

بسته ارتقایی Superstyler شامل لبه سپر جلو با رکاب کناری دارای روکش نقره ای مصنوعی است. ماهیندرا TUV300 با تجهیز به این بسته ارتقایی دارای قاب خاکستری در بالای چراغ های مه شکن و اطراف جلوپنجره زیرین است. در کنار تزئین گلگیر خاکستری این خودرو، دریچه هوای روی کاپوت، ریل های سقف و چراغ های مازاد روی سقف، ظاهر TUV300 را کامل کرده اند.

در تصویر منتشر شده، بسته ارتقاییSuperstyler با رینگ های آلیاژی مشکی و رنگ بدنه دوگانه قرمز Dynamo دیده می شود. پشت گلگیر جلوی این خودرو، یک نوار سه رنگ به چشم می خورد.

تصویر منتشر شده توسط این خودروساز قسمت پشت خودرو را نشان نمی دهد. خبری از تغییرات در کابین این خودرو نیز منتشر نشده است.
ماهیندرا، TUV300 را در چهار نسخه و با یک موتور و دو گزینه گیربکس ارائه می کند. این خودرو به موتور ۱٫۵ لیتری mHawk100 دیزلی با قدرت ۱۰۰ اسب بخار و گشتاور ۲۴۰ نیوتون متر مجهز می شود. نسخه های T8 و T10 این خودرو با گیربکس AMT پنج سرعته عرضه می شوند. هم چنین گیربکس دستی پنج سرعته نیز برای این خودرو موجود است. گزینه رنگ بدنه دوگانه به نسخه های T8 و T10 این خودرو اختصاص دارد. کیسه هوای جلوی دوگانه و ABS با EBD به صورت استاندارد در تمام نسخه های این خودرو ارائه می شوند.


مطالب پیشنهادی