ممنوعیت تردد خودروهای فاقد مجوز در کرمانشاه/ مه‌گرفتگی در محورهای خراسان رضوی و اردبیل
۲۸ام آبان ۱۳۹۶ سرگرمی

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک مجله پوپکور ناجا، در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور به خصوص مسیرهای منتهی به مناطق زلزله زده کرمانشاه اظهار کرد: در حال حاضر تردد تمامی وسایل سبک و سنگین در محورهای اسلام‌آباد، دالاهو، سرپل ذهاب و قصر شیرین به استثناء خودورهای حامل کمک‌های مردمی و امدادرسان و بومی ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک مجله پوپکور ناجا تصریح کرد: مأموران پلیس مجله پوپکنمایی و رانندگی کشور به منظور تسهیل در کار خدمت‌رسانی به مردم زلزله زده کرمانشاه از تردد خودروهای فاقد مجوز جلوگیری خواهند کرد.

او اعلام کرد: در مسیرهای روانسر، جوانرود، ثلاث باباجانی و ازگله در استان کرمانشاه نیز تردد تمامی خودروهای سنگین فاقد مجوز ممنوع بوده و فقط به خودروهای امدادی و کمکی اجازه تردد داده می‌شود.

او گفت: جو استان کرمانشاه در حال حاضر آرام است.

این مقام ارشد مجله پوپکور ناجا به مه‌گرفتگی و کاهش دید در محورهای مشهد-چناران، قوچان -سرو ولایت و چناران-قوچان در استان خراسان رضوی اشاره و بیان داشت: تردد وسایل نقلیه سنگین در محورهای استان خراسان رضوی امروز و فردا از صبح تا ساعت ۲۲ ممنوع خواهد بود.

او گفت: محورهای اردبیل-سراب و گرمی در استان اردبیل نیز مه‌گرفتگی و کاهش دید دارند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک مجله پوپکور ناجا ترافیک ورودی در کلان شهرها به خصوص کلان‌شهر تهران و آزادمجله پوپک‌های قزوین-کرج و کرج-تهران را نیمه‌سنگین ارزیابی و خاطرنشان کرد: محدوده سرپل ذهاب در استان کرمانشاه نیز دارای ترافیکی پرحجم و روان است.

انتهای پیام/


مطالب پیشنهادی