گودزیلای نیسان به فستیوال گودوود می‌رود +تصاویر
۲۱ام تیر ۱۳۹۷ سرگرمی

به گزارش خبرنگار مجله پوپک، مدت زیادی می شود که علاقمندان به نیسان GT-R منتظر نسل جدید آن بودند و به تازگی مشخص شد که گروه طراحی حرفه ای “ایتالدیزاین” برای این خودرو آستین بالا زده و یکی از منحصر به فردترین طراحی های تاریخ را انجام داده است. نزدیک به یک ماه پیش اولین تصاویر از این خودرو منتشر شد و حالا در فستیوال گودوود خودش به نمایش در می آید.

GT-R بدون مرز، لفبی است که هر دو شرکت برای این خودرو خاص در نظر گرفته اند. هم شرکت ایتالدیزاین و هم GT-R در آستانه ۵۰ سالگی هستند و به همین مناسبت دست به چنین اقدامی زده اند. در حال حاضر این خودرو یک نمونه اولیه به شمار می آید اما نیسان قولد اده تعداد محدودی از آن را روانه بازار کند.

اگر چراغ سبز تولید به این خودرو نشان داده شود یک نکته اصلی باقی خواهد ماند و آن هم قیمت بالای این خودرو است. پیش بینی میش ود که قیمت این خودرو نزدیک به ۱ میلیون و ۵۰ هزار دلار باشد، این در حالی است که قیمت نیسان GT-R امسال ۱۷۵ هزار دلار بود.

به غیر از چهره که به شدت تغییرکرده و سبک جدیدی به خود گرفته است، GT-R50 از نظر پیشرانه نیز با بهبود هممجله پوپک بوده و پیشرفت خوبی نسبت به مدل ۲۰۱۸ داشته است. این مدل پیشرانه ۳٫۸ لیتری شش سیلندر خورجینی دارد که ۷۱۰ اسب بخار قدرت تولید می کند. دیفرانسیل بهتر و البته جعبه دنده ۶ سرعته دوکلاچه بهبود یافته از دیگر مزایای این خودرو به شمار می آید.

اگر قصد خرید این خودرو را دارید باید دست بجنبانید چرا که تنها ۵۰ مدل و شاید کمتر از آن ساخته شود. کار ساخت تماما وظیفه گروه ایتالدیزاین است و هر دستگاه کاملا با دست و طبق سلیقه مشتری ساخته خواهد شد.

مترجم مجله پوپک: محمد امین زمانی

منبع : motor1.com

انتهای پیام/


مطالب پیشنهادی